Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Diederiks vlucht Diederik Douma is auteur van columns en korte verhalen en presenteert zijn culturele radioprogramma. Hij is van Nelly gescheiden. Dochter Patty treedt op als... »
Bloemen van Dewi Steven Saris, gepensioneerd docent economische vakken, is al jaren van Dewi gescheiden. Hij drinkt teveel en brengt zijn tijd voornamelijk door met wandelen ... »
De kunst van het slapen Een vijftiger raakt zijn baan kwijt en probeert te overleven. Hij solliciteert, stort zich in het vrijwilligerswerk, zint op wraak en gaat op avontuur. Slape... »
Ik ben van sterrenstof Wybo gaat met zijn vader en diens verzorgster op vakantie naar PatagoniĆ«, om zijn oom te bezoeken, die daar paarden en runderen fokt. Aldaar doen ze al snel... »
Voor altijd verlangen Een roman over de oorlog tussen een parkwachter en milieuactivisten en de strijd om een levensverlengend en levensgevaarlijk elixer. Hoofdpersoon Imre ontdek... »
Dromen voor gevorderden 130 verhalen van 99 woorden. Oefeningen in bondig schrijven. Ironisch, tragisch, humoristisch, beschouwend, maatschappijkritisch. »
De kunst van het slapen Een vijftiger raakt zijn baan kwijt en solliciteert, probeert vrijwilligerswerk, zint op wraak op zijn voormalig directeur en gaat op avontuur. Dit vervolg o... »
Ondersteunende diensten Wim besluit om, na enige aarzeling, de opleiding voor verpleegkundige te gaan volgen. Maar al snel begrijpt hij niet waarom sommige van zijn patiĆ«nten zo mo... »
Apates honing Henri en Henriette exploiteren een taverne op Kreta. Henriette is chronisch ziek. Henri is verslaafd aan seks. Henriettes zus Rosette komt bij hen wonen. Er ... »
Ondersteunende diensten Wim wordt ontslagen bij een supermarkt en weet niet wat hij met zichzelf aan moet. Hij twijfelt over zijn toekomst. Een paar mislukte baantjes later besluit ... »