Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Rode schouders Coassistent Thibaut Maes is niet langer opgewassen tegen de bejegeningen van zijn hoogleraar algemene en plastische chirurgie. Hij vindt een onbeduidend baan... »
De kanslozen Kaan krijgt een hartinfarct en wordt geopereerd. Thuis lukt het de ex-judoka om op eenenzestigjarige leeftijd om een baan te vinden bij een Almeers bedrijf v... »
Een Jood in de klas Zeventwintig korte verhalen. Vertellingen vol spanning, weemoed en humor. »
Cevense hennen Wijnkoper George gaat op zijn vijftigste voor het eerst in zijn eentje op vakantie. Zijn broer Alain, getrouwd met Lammy, heeft hem gevraagd of hij voor de k... »
De klokkenluider van Adiuvares Maarten krijgt een baan als budgetconsulent bij Adiuvares, een instelling die huisvesting verzorgd voor cliĆ«nten met een verstandelijke beperking. Hij verli... »
De man met de blauwe hoed Japanse gedichten. Observaties van de natuur. Reflecties van een vaak droefgeestige en toch bij tijd en wijle gelukkig mens. »
Berlijnse nachten Het boek dat je nu in je handen houdt, is een epische roman, die zich afspeelt in het Zuidwest-Afrika en het Duitse keizerrijk, tussen 1904 en 1919. Wilfred,... »
Merode Merode: Een man belandt ernstig ziek in een ziekenhuis. Hij probeert grip op zichzelf en zijn omgeving te krijgen. Gaandeweg weet hij realiteit en visioenen ... »
Almeerse zomer Almere Slaapstad? Monotoon poldergehucht? Verre van dat! Wat zich in deze gemeente afspeelt, zou af en toe gerust surrealistisch genoemd mogen worden. Hoofdp... »
Nooit meer dansen Gedichten over de mens, afgezet tegen de seizoenen. Geschiedenissen, overpeinzingen, ervaringen, impressies. »