Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Vampier aan zet! (95) <p>Leuk, een feest! Ahum, maar niet voor Geronimo. Hij heeft nu al spijt dat hij de uitnodiging voor het verkleedfeest in het Schedelslot heeft aangenomen. H... »
Fantasia VII Fantasia wordt bedreigd door een boze tovenaar die duizenden jaren gevangen heeft gezeten, maar nu plotseling is vrijgekomen! Hij zet alles op alles om de ze... »
Geheime missie: Olympische Spelen Ze hebben mij, de meest onsportieve muis die er bestaat, gevraagd verslag te doen van de Olympische Spelen. Dat belooft wat! Ik heb namelijk cameravrees. Het... »
Tricerapoep onder de loep Na een reis met een gammel vliegtuig en een parachutesprong waar je snorharen van wegwaaien zijn de Stiltons weer terug op Oerknal Eiland, het supergeheime e... »
Het raadsel van de schat Lezen was nog nooit zo leuk! Dit deel uit Geronimo Stiltons Makkelijk Lezen/AVI-serie heeft een leesniveau vergelijkbaar met AVI M4. Het is een echt Stiltonb... »
De piraten van de Zilveren Kattenklauw Help! De uitgeverij van Geronimo heeft de Gouden Gids van Rokford verkeerd gedrukt. Iemand die een kamer wil boeken in een hotel, krijgt de gevangenis aan de... »