Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Koen kampioen gaat op kamp Klavertje drie-serie. Ik heb nieuws! Koens trainer Broekie zwaait met een brief. We gaan we... »
Rollercoaster Six: De leugen <p><strong>'Ik ga kapot! Ik wil niet meer! Ik kan niet meer!'</strong></p><p>Dex, Isabel, Oscar, Shoda, Kaan en Lucas vormen een hechte vriendengroep. Sinds ... »
Koen Kampioen gaat internationaal Dit boek is veschenen in het Lettertype Dyslexie. Koens droom is uitgekomen: hij is geselecteerd door zijn favoriete profclub Stark! Voordat het nieuwe seizo... »
Spanning in Spanje Het is bijna meivakantie, maar eerst moet Koen nog één belangrijke wedstrijd spelen. Als FC Top deze wint, blijft het team bovenaan staan. En dan heeft Bro... »
Professor S. en de verslaafde koning Brian ligt al bijna te slapen als zijn beste vriendin Zhé hem belt. Haar opa – de bekende professor S. – is zoek en ze kan hem nergens vinden. Brian slu... »
De leugen Als Shoda verdwijnt zijn haar vrienden ongerust. Waarom komt ze opeens niet meer naar school? Waarom laat ze niets van zich horen? Dat klopt niet. In hun vri... »
Koen Kampioen komt in actie 'Zonder Broekie is er niets aan,' moppert Koen.Hij zit met zijn vrienden van FC Top in de kantine. Hun trainer, Sebas van de Broek, heeft net verteld dat hij... »
Koen Kampioen is jarig Koen heeft een mooie verrassing voor zijn vrienden. Maar wat hebben zijn vrienden allemaal voor Koen bedacht? Het wordt in elk geval een verjaardag om nooit ... »
Koen Kampioen krijgt een hond Mag ik deze hebben?Koen aait de bruine hond over zijn kop. Volgens mij is hij heel lief.Koens moeder knikt. Zijn vader zegt Ok. Koen juicht alsof hij net zij... »