Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kerstmenu's Het is elk jaar kerstmis. Voor de een een heerlijk vooruitzicht van gezelligheid, met vrienden en familie bij elkaar zijn en voor de ander is het een ware kw... »
Amuses Amuses biedt u de mogelijkheid om deze exquise hapjes zelf te maken. Er zijn 35 veelzijdige recepten ontwikkeld die het begin van de maaltijd omtoveren tot e... »
Friandises Friandises worden geserveerd na een heerlijk diner, als afsluiter bij een geurige, vers gezette kop koffie of thee. Ze worden meestal gepresenteerd op een sc... »
Rookoven Je ziet ze tegenwoordig steeds vaker in de kookwinkel: rookovens. Maar wat is een rookoven en wat kun je ermee?<br/><br/>Een rookoven lijkt op een grote braa... »
Pannenkoeken,poffertjes & wafels (Boek- cadeaubox) Boekbox Pannenkoeken, poffertjes & wafels Weinig gerechten uit de Nederlandse en Belgische keuken spreken zo tot de verbeelding als het klassieke trio pann... »