Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zelf snoep maken Zelf snoep maken, met of zonder kinderen, is een geweldig leuke bezigheid. Spekjes en babbelaars, lolly's, hopjes, winegums, zuurtjes en zelfs Engelse drop. ... »
Asperges De aspergecultuur groeit nog steeds in Nederland. Asperges eten is een beleving, een bijzonder moment waarbij je flink moet uitpakken met een sierlijk opgede... »
Kerstmenu's Het is elk jaar kerstmis. Voor de een een heerlijk vooruitzicht van gezelligheid, met vrienden en familie bij elkaar zijn en voor de ander is het een ware kw... »
Tea Party TEA PARTY
De laatste jaren is het steeds vaker mogelijk om in een restaurant of eetcaf en high tea of afternoon tea te nuttigen - daaruit blijkt de toegenome... »