Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Voer voor vrienden <p>‘Viergangendiners die je lachend op tafel tovert.’ <strong>Mara Grimm, culinair journalist</strong></p>
<p>‘<em>Voer voor vrienden - Het menuboek vo... »
Omdat ik je zie <p>Als je leeftijd een 9 bevat, is het tijd voor beslissingen, weet Lou Rijziger. Ze is 49. Alleen heeft zij de beslissingen niet zelf in de hand. Vlak na he... »
Keukenkastjes – Paddenstoel De paddenstoel, geen ingrediënt dat het zo verdient te schitteren. Paddenstoelen kunnen op zichzelf staan én als dienaars dienen, lenen zich als geen ander... »
De hand van Mustang Sally <p>In <em>De hand van Mustang Sally </em>van Eva Posthuma de Boer verandert een noodlottig ongeval eind jaren zeventig het leven van de familie De Ridder ing... »
En het wonder ben jij 'En het wonder ben jij' van Eva Posthuma de Boer, auteur van o.a. 'Eindeloze dagen', 'Lichthart' en 'De Comedy Club', is een doorwrochte en melancholieke rom... »
Omdat ik je zie <p>Als je leeftijd een 9 bevat, is het tijd voor beslissingen, weet Lou Rijziger. Ze is 49. Alleen heeft zij de beslissingen niet zelf in de hand. Vlak na he... »
Eindeloze dagen Het gebeurt ons allemaal. Ongemerkt. Ergens onderweg vallen de ein-deloze dagen ten prooi aan de snelheid van de tijd.
Wanneer het leven van Maria Mous einde... »
Keukenkastje – Appel & Peer Grappig weetje: als je een appel in een bak water legt, blijft hij drijven; een peer zinkt. Dat heeft te maken met lucht: appels hebben kleine luchtkamertjes... »
De hand van Mustang Sally Op de dijk voor hun boerderij schept een vrachtwagen de zesjarige Abel, die daarbij omkomt. Het verlies ontwricht het jonge gezin. De huisarts oppert een mog... »