Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ica In de roman 'Ica' speelt schrijfster Eva Posthuma de Boer een spannend spel met feit en fictie. Wanneer Nadine Sprenger als debutante het Boekenbal bezoekt, ... »
De hand van Mustang Sally Op de dijk voor hun boerderij schept een vrachtwagen de zesjarige Abel, die daarbij omkomt. Het verlies ontwricht het jonge gezin. De huisarts oppert een mog... »
Voer voor vrienden <p>Tweede druk van <em>Voer voor vrienden</em> in een nieuw jasje</p>
<p>‘Viergangendiners die je lachend op tafel tovert.’ <strong>Mara Grimm, culinair ... »
De comedy club Een journalist, een cabaretier, een kokkin, een verslaggeefster en een studente. Allemaal jagen ze hun eigen doel na, op zoek naar geluk. Het klinkt als een ... »
Keukenkastje – Appel & Peer Grappig weetje: als je een appel in een bak water legt, blijft hij drijven; een peer zinkt. Dat heeft te maken met lucht: appels hebben kleine luchtkamertjes... »
Keukenkastje Kerst Vijfentwintig kerstrecepten - voor, hoofd, bij en toe - mét menusuggesties. Klassiekers, maar ook snelle feestrecepten. Iedere thuiskok kan met dit boekje e... »
En het wonder ben jij ‘En het wonder ben jij’ van Eva Posthuma de Boer, auteur van o.a. ‘Eindeloze dagen’, ‘Lichthart’ en ‘De Comedy Club’, is een doorwrochte en m... »
Keukenkastje - Gember Op een prikker met een blokje kaas: dat is hoe we gember ooit leerden kennen. Nu is het niet meer weg te denken uit onze keukens, en serveert elk café gembe... »