Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Altijd vandaag Stem onder mijn bed heette de dichtbundel waarmee Esther Jansma in 1988 debuteerde. Die bundel bleef niet onopgemerkt en maakte haar meteen tot een van de gr... »
Rennen naar het einde van honger De gedichten in Rennen naar het einde van honger bewegen zich tussen allerlei uitersten, zoals donker en licht, hoop en wanhoop, hebben en gemis, hulpelooshe... »
Stem onder mijn bed Centraal in deze debuutbundel staat de relatie van de auteur tot wat gegeven is of lijkt: het verleden en de dood, maar ook mensen en situaties. De aanleidin... »
De spronglaag In De spronglaag schetst Esther Jansma een caleidoscopisch beeld van het opgroeien in een gezin waar kunst belangrijker dan mensen werd gevonden. Een toevall... »