Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Onuitgesproken Deze publicatie is een ode aan de liefde
en aan de kwetsbaarheid van het leven.
De foto’s en de teksten laten zien dat taal,
geheugen en mot... »
Wij In Wij ontdekken acht jongeren hoe machtig hun lichaam is. Een vriendengroepje trekt naar een viaduct voor een onschuldig experiment. Ze spelen, manipuleren,... »
Dichter POËZIE ALS WOORDBREUK<br/><br/>Ook poëzie ontkomt niet <br/>aan de wetten van de taal.<br/>Woorden worden belast<br/>met waarheid, zin voor zin <br/>geïnd... »
De ontelbaren Hertaling van de in 2005 verschenen roman over een klein dorp, dat overspoeld wordt door vluchtelingen. »
Ik bid de liefde Er zijn auteurs die zichzelf bij ieder boek opnieuw uitvinden: of het nu gaat om het onderwerp, de stijl of de thematiek. Elvis Peeters is hier het ultieme v... »
Klein verhaal met een hart <p><em>Een hart, daar begon het mee.
Tot dan had mijn hart altijd alleen geklopt.</em></p> <p>Over een moeder met een hart
en een keuze die voor ... »
Nu De dichtbundel NU van Elvis Peeters is deel 23 in de reeks Eigentijdse Poëzie van uitgeverij Voetnoot.<br/>Proza, theaterstukken en kinderboeken schrijft El... »
Tok, sjwwt, tsjak!, kledongg Elvis Peeters (1957) opereert in het grensgebied tussen muziek (hij speelde bij de cultgroep Aroma di Amore), theater en literatuur. Hij schrijft samen met N... »