Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kijk dan toch! <p>De pad tuurt in het rond.
Niets te zien.
'Er gaat hier iets gebeuren', zegt de slak.
'Ik ben benieuwd', mompelt de pad.</p> <p>Bedoelt d... »
Rennen Bijzondere illustraties van hoog karaat De haas, het paard, het everzwijn, de hinde rennen wat ze kunnen. De schaduw van de haas, de schaduw van het paard, d... »
Het paard Een paard zoekt een plek om te overnachten en komt op de kamer van Ali terecht. Daarbij sneuvelt een ruit. Dat los ik morgen wel op, zegt het paard. Goed, ze... »
Ik bid de liefde Henric van Veldeke was de allereerste schrijver uit ons taalgebied die onder een auteursnaam een oeuvre naliet. Zoals de Grieken Homerus hebben en de Italian... »
De wanbidder Deze bundel is gegroeid uit een opdracht naar aanleiding van de herdenkingstentoonstelling rond Hugo Claus in Het letterenhuis. In ‘De Wanbidder’ beproef... »
Meneer Papier gaat uit wandelen Ik ga lekker wandelen denkt Meneer Papier. Hij neemt een schaar en een paar oude kranten. En hij loopt naar buiten.Ik ga lekker wandelen denkt Meneer Papier.... »
Wij <p>Acht jongeren ontdekken tijdens een zomer hoe machtig hun lichaam is. Het vriendengroepje trekt naar een viaduct voor een onschuldig experiment. Ze spelen... »