Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Troefkaart <p>Boek 3 in de Brighton mysteries-serie. </p><p>Terwijl Engeland zich opmaakt voor de kroning van Elizabeth II, worden inspecteur Edgar Stephens en illusion... »
Dodencirkel <p>Deel 1 in de Ruth Galloway-serie.</p><p>Als ze niet bezig is met opgravingen van beenderen of andere archeologische vondsten, geeft Ruth Galloway les aan ... »
Springvloed Deel 3 in de Ruth Galloway-serie. Broughton Sea’s End is een vergeten plaatsje aan de kust van Norfolk. Wanneer enkele skeletten worden ontdekt, wordt fore... »
De vrouw in het blauw Deel 8 in de Ruth Galloway-serie. Ruth Galloway wordt door inspecteur Harry Nelson betrokken bij een zaak waarbij een dode vrouw in een greppel wordt gevonde... »
Offersteen Deel 2 in de Ruth Galloway-serie. Ruth Galloway, forensisch archeologe, wordt bij een bouwput geroepen, waar een oud gebouw tegen de vlakte gaat om plaats te... »
Ruth Galloway-bundel 1 (3-in-1) <p>Dodencirkel<br/>Deel 1 in de Ruth Galloway-serie. Forensisch archeoloog Ruth Galloway doet onderzoek in een zaak van een aantal verdwenen meisjes. Zijn ze... »
Beenderhuis Deel 4 in de Ruth Galloway-serie. Ruth Galloway woont de opening van een middeleeuwse grafkist bij, maar treft meer lijken aan dan ze had verwacht: het licha... »
Geestvelden <p>Deel 7 in de Ruth Galloway-serie. Inspecteur Harry Nelson schakelt de hulp in van Ruth Galloway bij de vondst van een lijk in een oud gevechtsvliegtuig. H... »
Troefkaart <p>Boek 3 in de Brighton mysteries-serie. </p><p>Terwijl Engeland zich opmaakt voor de kroning van Elizabeth II, worden inspecteur Edgar Stephens en illusion... »