Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
ONGEBREIDELD Het volgende gedicht publiceerde ik op 'Gedichtennet' op 8 Oktober 2020 in de categorie 'overlijden'. WIJ DE DODENde dunne scheidslijntussen hemel en aardec... »
Toermalijn II Een gedicht moet iets zeggen...en dat niet zeggen. De bundel heeft twee onderdelen. Korte gedichtjes tezamen met het erfgoed van mijn vader. (Zie: www.oorlog... »
HET ETEN WORDT KOUD Alles is in de war: mijn kapsel, de uit zijn slaap gewekte wind, het leven, mijn hart. Leven is vandaag: inplaats van toen en toen en toen. Leven is: eindelo... »
DE STORTBUI VOORBIJ Het oorspronkelijke verslag gaat nog door tot 16 December 2000. Puck vond het heerlijk om vóór de feestdagen weer in Nederland te zijn. Puck vertelt over h... »
even staat alles stil 'In tijden van nood leert men zijn vrienden het beste kennen. Ondanks het granaatvuur dat nu al weken aan een stuk gehuild en gegierd heeft - de ene dag of ... »
TOERMALIJN Toermalijn. De edelsteen is kalmerend en rustgevend. Hij helpt om lichaam, geest en ziel te verbinden tot één geheel. De steen brengt balans en heeft een r... »
VERBROKEN KETENEN De bundel heeft twee delen. Het erfgoed van mijn vader (zie: https://www.oorlogsverhalen.com - Jan-Theo Werners), notities uit 1944 over de Bevrijding van De... »
SLUIPWESP II Mijn doelgroep is op de eerste plaats: mensen die van gedichten houden en iedereen die het leuk vindt om dit boekje te lezen of cadeau te geven. Verbinding, ... »
VILEIN De bundel heeft een motto: HOE IK MIJ VOEL. Het is een opeenstapeling van gedichten. Hoewel een aantal verzen ook als één geheel kunnen worden gelezen. I... »
SCHEMERTIJD In tijden van nood leert men zijn vrienden het beste kennen. Ondanks het granaatvuur dat nu al weken aan een stuk gehuild en gegierd heeft, (de ene dag of n... »