Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
SMALL WORLD De bundel heeft een motto: OORLOG & VRIJHEID. Het is een opeenstapeling van gedichten. Hoewel een aantal verzen ook als één geheel kunnen worden gelezen. »
DE DAGELIJKSE SLOBBER Ik voel me gezegend met de mogelijkheid om dit boekje te delen met iedereen die dat maar wil. Dankzij de ongekende ruimte die deze nieuwe tijd me biedt. Ook ... »
Toermalijn II Een gedicht moet iets zeggen...en dat niet zeggen. De bundel heeft twee onderdelen. Korte gedichtjes tezamen met het erfgoed van mijn vader. (Zie: www.oorlog... »
WEDERBORSCHTIG In 2024 is het tachtig jaar geleden dat Den Bosch bevrijd werd. Een boek moet iets zeggen...en dat niet zeggen. Korte fragmenten. Dat leverde een bundeltje o... »
Ieniemienie pluispantoffels Mijn geboortedatum is 14 april 1943. Pas in 2011 ben ik begonnen met het schrijven en inzenden van mijn gedichten.Er verschenen publicaties in bladen en bloe... »
DE KLANK VAN MIJN VERLEDEN Citaat uit een recensie van Eline van der Boog:'Onze wereld is niet altijd een fijne plek, maar in het vrij associëren en delen ligt een kracht verscholen o... »
OORLOGSTIJD Spelen met woorden kan ook vertaald worden als troosten met woorden. Of verwerken met woorden. Of door de pijn heen gaan met woorden. Er komt wat voor in de ... »
DE DOOS VAN PANDORA Emoties en herinneringen spelen een cruciale rol in mijn boekjes. De nadruk leg ik vooral op de verbinding tussen mensen en de emoties die daarmee gepaard gaan. »
VUURROOS De bundel heeft twee delen. Het erfgoed van mijn vader (zie: www.oorlogsverhalen.com / Jan-Theo Werners), notities uit 1944 over de Bevrijding van Den Bosch,... »
OORLOG Een waargebeurd verhaal over een man die veel heeft meegemaakt in zijn leven. Dromen, ontberingen, oorlog. Door zijn dochter in de vorm gegoten van een lees... »