Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tom Poes en de pas-kaart Tom Poes en de Pas-Kaart is een compleet nieuw verhaal. In het verhaal Tom Poes en de Pas-Kaart gaan Olivier B. Bommel en Tom Poes op zoek naar het land waar... »
Dik Trom en zijn dorpsgenoten De familie Trom krijgt nieuwe buren: het gezin Elswater uit Amsterdam. Ze hebben een dochter die ongeveer net zo oud is als Dik. Het meisje heet Nelly en hun... »
De schippers van de Kameleon Hielke en Sietse wonen in het Friese dorp Lenten. Op een dag vindt de tweeling een oude opduwer op het meer achter hun huis. Met behulp van de motor van een ... »
De avonden Met zijn gedegen aanpak, verfijnde stijl, fascinatie en respect voor het boek bewijst Dick Matena dat hij de perfecte tekenaar is om De Avonden om te zetten ... »
Het asiel Is het waar dat het universum niet bestaat? Dat het gedroomd wordt door iets, iemand, onvoorstelbaar voor ons, die 'De Grote Dromer' genoemd wordt? En als di... »
StripGlossy 9 Deze uitgave is het heetste nummer van de StripGlossy tot nu toe. Waarom? Omdat het zomer is en omdat Fred de Heij - bekend van zijn olijke strips voor Tina ... »
Parijs 25/44 Een fictieve ontmoeting tussen de 15jarige JeanPaul Sartre en de jonge Ernest Hemingway in Parijs in 1924. Ze raken betrokken bij het leven van de jonge Eva ... »