Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Parijs 25/44 Een fictieve ontmoeting tussen de 15jarige JeanPaul Sartre en de jonge Ernest Hemingway in Parijs in 1924. Ze raken betrokken bij het leven van de jonge Eva ... »
Het asiel Is het waar dat het universum niet bestaat? Dat het gedroomd wordt door iets, iemand, onvoorstelbaar voor ons, die 'De Grote Dromer' genoemd wordt? En als di... »
Storm Met hun laatste krachten zoeken Storm en Roodhaar hun weg door één van de meedogenloze woestijnen van de Diepe Wereld. Gelukkig vinden ze uiteindelijk een ... »
Tom Poes en het tijddeurtje Heer Bommel wil weleens wat anders en ruilt van kasteel met baron Everhart, die de roerige middeleeuwen waarin hij leeft via een magisch deurtje ontvlucht en... »
Saïdjah en Adinda ‘Saïdjahs vader had een buffel, waarmede hij zijn veld bewerkte.’ Zo begint een van de beroemdste verhalen uit de Nederlandse literatuur, op zichzelf we... »