Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dubbelmoord Het is een rustige dag in Rome, Nic Costa is druk met een zaak en Gianni Peroni verveelt zich, maqr dat verandert wanneer er twee lijken worden binnengebrach... »
De schaduw van Lucifer 'Gedegen onderzoek naar het Venetiaanse heden en verleden, twee verhaallijnen die elkaar als in een muziekstuk aanvullen. Con brio.' The Spectator 'Deze Vene... »
Death In Seville It is Holy Week in Seville and the heat is rising. A murderer is on the looseand visiting academic Maria Gutierrez can see something in his ways that thepoli... »
Poppenhuis <p>Sinds zijn tienerdochter Anneliese spoorloos verdween, is Pieter Vos een gebroken man. Daarvoor maakte hij naam bij de Amsterdamse politie, nu leeft hij t... »
The Killing Sarah Lund is looking forward to her last day as a detective with the... »