Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een schuilplaats voor het hart Deze meeslepende en intens ontroerende roman speelt zich af in de jaren dertig tot aan de Tweede Wereldoorlog.Abel Mason, ongelukkig getrouwd met de twistzie... »
Als bloesem in de stormwind Dokter Paul Higgins is bekwaam, intelligent en bij velen geliefd. Hij is getrouwd met de beeldschone maar grillige Bett, die hun gehuwde leven al snel na de ... »
Een vriend voor het leven <p>Catherine Cookson is al decennia een stille kracht: al haar titels zijn zonder uitzondering eversellers, voor de lezers van Maeve Binchy
Barbara Barbara, ‘het meisje Mallen’, was als kind al mooi. Maar terwijl haar schoonheid rijpte, werd haar leven overschaduwd door een rampzalige aandoening: ze ... »