Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lulu's Christmas As every parent knows, Christmas is a time of great excitement and here... »
Mikki en het grote rode potje Mikki en het grote rode potje is een grappig en lief verhaal over zindelijk worden. Druk op de knoppen om te horen hoe Mikki speelt, naar het potje rent en e... »
Lulu's potje Lulu leert hoe ze op het potje moet plassen en ook op de grote wc.<br/>Ze vindt het leuk en spannend, doe je met haar mee?<br/><br/>Maak de luier vast, doe d... »
Brul brul, daar is Leeuw 'Brul brul, daar is Leeuw' is een bijzonder peuterboekje vol jungledieren ? met flappen van vilt, een spiegeltje en illustraties in glitters en goud. In 'Bru... »
Hapje voor Lulu Lulu mag mama helpen met eten klaarmaken. Dat wordt smullen: hapje voor beer, hapje voor konijn, hapje voor uil enÂ… een hapje voor Lulu natuurlijk! <br/>Me... »
Kiekeboe auto <p>In 'Kiekeboe auto' komen allerlei stoere dagelijkse dingen die je onderweg kunt tegenkomen voorbij. Dreumesen en peuters kunnen met makkelijk te bewegen, ... »
Boe boe, daar is Koe In 'Boe boe, daar is Koe' is een bijzonder peuterboekje vol boerderijdieren met flappen van vilt, een spiegeltje en illustraties in glitters en goud. Met 'Bo... »