Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lulu's Christmas As every parent knows, Christmas is a time of great excitement and here... »
Kiekeboe auto <p>In 'Kiekeboe auto' komen allerlei stoere dagelijkse dingen die je onderweg kunt tegenkomen voorbij. Dreumesen en peuters kunnen met makkelijk te bewegen, ... »
Lulu gaat naar de creche Een vrolijk prentenboek ter voorbereiding op de eerste opvangdag!Lulu gaat voor het eerst naar de crèche. Ze vindt het wel een beetje spannend. Want ze moet... »
Lulu's potje Lulu leert hoe ze op het potje moet plassen en ook op de grote wc.<br/>Ze vindt het leuk en spannend, doe je met haar mee?<br/><br/>Maak de luier vast, doe d... »
Woef woef, daar is Hond <p>'Woef woef, daar is Hond' mag dan een klein kartonboekje zijn, het bevat een heleboel moois! Dit prachtig geïllustreerde boekje zit vol glanzend folie, v... »
Mikki en het grote rode potje Mikki en het grote rode potje is een grappig en lief verhaal over zindelijk worden. Druk op de knoppen om te horen hoe Mikki speelt, naar het potje rent en e... »
Hapje voor Lulu Lulu mag mama helpen met eten klaarmaken. Dat wordt smullen: hapje voor beer, hapje voor konijn, hapje voor uil en een hapje voor Lulu natuurlijk! <br/>Me... »