Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een rat in de val <p>Tijdens een grote schoonmaak van de Amsterdamse Singelgracht stuit een grijper
op een auto, die diep in de modder vastzit. Waarschijnlijk een oude auto d... »
De Cock en moord op stand <p>Op een ijzig koude ochtend krijgt De Cock de melding dat er een lijk is aangetroffen in het Paleis op de Dam. Een jonge man is neergestoken op klaarlichte... »
Een licht in de duisternis Als rechercheur Peter van Opperdoes tijdens een slapeloze winternacht een wandeling door de Amsterdamse Jordaan maakt, ontdekt hij op de Elandsgracht een geb... »
De Cock en een dodelijk spel Deel 91 in de De Cock-serie van Baantjer.De Cock wordt opgeschrikt door de dood van de jonge tennisspeler Daniël Sanders, die vermoord is aangetroffen in ee... »
De Cock en de dode diva Baantjer 76<br
In een huis aan het Vondelpark in Amsterdam wordt het dode lichaam van Lou Montaigne aangetroffen. Deze bejaarde dame is een voormalige revues... »
De Cock en de broeders van de zachte dood In het water van de Keizersgracht worden de lijken van twee mensen gevonden, een man en een vrouw, arm in arm en hand in hand, de vingers ineengestrengeld. S... »
Een dief in de nacht Als rechercheur Peter van Opperdoes op een koude winteravond een wandeling door donker Amsterdam maakt om zijn zinnen te verzetten, hoort hij in de verte de ... »
De Cock en kermis in de hel <p>Baantjer's 'De Cock en kermis in de hel' is deel 86 in de succesvolle serie over rechercheur De Cock van bureau Warmoesstraat.
De Cock en de vermoorde onschuld Baantjer deel 77. 'De Cock en de vermoorde onschuld'. Peter Römer schrijft met succes de nieuwe delen van de De Cock-serie. Baantjer is inmiddels populair a... »
De Cock en moord op stand (deel 90) <p>Op een ijzig koude ochtend krijgt De Cock de melding dat er een lijk is aangetroffen in het Paleis op de Dam. Een jonge man is neergestoken op klaarlichte... »