Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Opvoedingsreis Bij de geboorte van een baby beginnen ouders aan een opvoedingsreis.Meer dan ooit is het belangrijk dat ouders zichop die reis voorbereiden en dat ouders die... »
Wijzer op weg naar het Paasfeest Dit gezinsdagboek wil helpen om als gezin bewust naar het paasfeest toe te leven. Het geeft vanaf de eerste lijdenszondag tot en met tweede paasdag een Bijbe... »
Leert van mij Thuis en op school horen kinderen de bijbelse geschiedenissen.Vaak kunnen ze de verhalen wel navertellen,maar hebben ze er moeite mee om de bijbelse begrippe... »
Gebod en gebed zondag 32-52 Heidelbergse Catechismus voor kinderenDeel 2 serie Lerenderwijs Werkboek Zondag 32 t/m 52Dit Werkboek is bedoeld voor kinderen die kunnen lezen en schrijven,... »
3 Brieven Voor Jou DL 3 Tweede Brief Aan Korinthe »
Lea en Rachel volgen In het dagelijkse leven van vrouwen zijn vaak veel vragen. Wat moet ik doen? Wat gebeurt hier? Waarom overkomt mij dit? Je vindt dergelijke vragen ook terug ... »
Hoe lieflijk is Uw naam Zodra je verkering krijgt, begint je verkeringsreis. Misschien heb je al eenpaar jaar verkering. Misschien nog maar een paar weken. Of helemaal nogniet. Voor... »
Heidelberse Catechismus voor kinderen Deel 2 serie Lerenderwijs Lees- en Leerboek Zondag 32 t/m 52Lerenderwijs kan in het gezin, op school of bij het catechetisch onderwijs worden gebruikt en omv... »
Op weg naar het Paasfeest Dit gezinsdagboek geeft vanaf de eerste lijdenszondag tot en met tweede paasdag: een Bijbelgedeelte met korte uitleg, een Psalm en gespreksvragen. Elke lijde... »