Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Brieven voor jou De serie Brieven voor jou biedt ouders en andere opvoeders handvatten om met kinderen uitvoeriger stil te staan bij het gelezen Bijbelgedeelte.Deel 5 gaat ov... »
Wijzer op weg naar de wederkomst Het leven staat in het licht van de eeuwigheid. Vaak wor dt aangegeven dat heteeuwigheidsbesef aan het wegebben is. De Israëlie ten werden er jaarlijks in d... »
Hebreeën De serie Brieven voor jou biedt handvatten om met kinderen stil te staan bij het gelezen Bijbelgedeelte. Deel 8 gaat over de brief van Paulus aan de Hebreeë... »
Leert van mij Thuis en op school horen kinderen de bijbelse geschiedenissen.Vaak kunnen ze de verhalen wel navertellen,maar hebben ze er moeite mee om de bijbelse begrippe... »
Opvoedingsreis Bij de geboorte van een baby beginnen ouders aan een opvoedingsreis.Meer dan ooit is het belangrijk dat ouders zichop die reis voorbereiden en dat ouders die... »
Bidt tot Mij Bidt tot Mij!’ is het tweede deel in de serie ‘Komt Kinderen!’. De boeken in deze serie helpen ouders bij de geloofsopvoeding van kinderen in de basiss... »