Bibliofiel
leest nu: Een bezijzonder jaar Lori Nelson Spielman
vindt het: “een schitterend verhaal de laatste wens van haar moeder”
Mijn meest gelezen boek was alleen op de wereld mijn eerste en meest gelezen boek ik denk dat iedereen het wel kent .ik heb zoveel boeken ben geen lid van de bibliotheek ik wil ze allemaal zelf hebben. Geef mooie boeken ook wel weg als kanootje ,maar moet ze zelf eerst wel gelezen hebben .heb geen boek op mijn iPad wil zelf een boek in handen hebben.lees heel veel in de zomer ,in de winter alleen op bed voor ik slapen ga ,minstens een half uur »
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De familie Thorn leidden gelukkig leven in Londen ,totdat vader Rob de dood vind bij een verkeersongeval.Rosa moet nu haar kinderen ,de 17 jarige Danny en den14 jarige Anna alleen opvoeden .Uit geld gebrek is Rosa weer gaan werken op de middelbare school waar haar kinderen nu ook heen gaan .Dan begint iemandAnna te stalken en worden moeder en dochter geterroriseerd met dode dieren en andere macabere gebeurtenissen .Wie zou er achter deze onverklaarbare uitinge van kwaadheid zittenIsmhet de schizofrene tuinman van het park tegen over haar of een van de buurtgenoten ?De directeur van de school heeft er geen moeite mee om zich met haar privé leven te bemoeien hoe komt het dat hij zoveel over haar weet? Ook de buren gedragen zich steeds vreemder en langzamerhand voelt Rosa zich bang en onveilig .gelukkig krijgt ze een politieman als huurder .Obsessie is een beklemmende thriller die je meeneemt,naar de duistere,kanten van de menselijke geest en een onmogelijk boek om weg te leggen
-