Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Roos heeft een recensie geschreven over In een sluier gevangen ; Uit liefde voor mijn kind door B. Mahmoody. “Betty Mahmoody heeft de boeken 'In een sluier gevangen' en 'Uit liefde voor mijn kind' in één bundel (van 607 bladzijdes) samengevoegd.
Ik vond het eerste boek...”»
George heeft een recensie geschreven over 166 x Youp door Youp van 'T. Hek. “Ja, Youp is leuk. Altijd, bijna altijd, soms niet. Maar dan moet het ook schuren, dan kan hij cynisch zijn of, als hij dat nodig vindt, grof. Maar een grootmees...”»
Ageeth heeft een recensie geschreven over Het labyrint van water door Eric Frattini. “Het labyrint van water van Eric Frattini is uit en ik vond het een erg mooi spannend en boeiend boek. eerst dacht ik een kloon van Davincicode te gaan lezen (da...”»
Janine heeft een recensie geschreven over Een keukenmeidenroman door Kathryn Stockett. “In een woord: geweldig!!!!!! Heb het in 1 adem uitgelezen. Heeft mij m,n nachtrust gekost.”»
Bonnie heeft een recensie geschreven over Daglicht door Marion Pauw. “Opnieuw een goed boek van Marion Pauw. Haar boeken lezen lekker weg. De verhaallijn is vaak origineel. Dit boek gaat over een volwassen man met autisme die vero...”»
toorntje heeft een recensie geschreven over Tot in de dood door E. Spindler. “Een heel goed spannend meeslepend boek is dit.
Op den duur denk je te weten wie het is,maar zodra je verder leest snap je wie uiteindelijk de echte dader is.
Ma...”»
jesje heeft een recensie geschreven over De ontsnapping door Heleen van Royen. “Ik heb genoten van dit boek, naar mijn idee een échte Heleen
van Royen. Onverbloemde taal, soms cynisch maar heel herkenbaar
voor andere vrouwen die vast zitten...”»
Brigitte :coffee: heeft een recensie geschreven over Vrijdag door Loes den Hollander. “Een heerlijk vlot geschreven verhaal over een vrouw, Sandra, die om de week op vrijdag haar geheime minnaar ontmoet in een hotel. De titel vrijdag heeft hierdoo...”»