Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Khim heeft een recensie geschreven over Winterroos door Jennifer Donnelly. “Een heerlijk dikke pil die je in een paar dagen wilt verslinden.
De hoofdpersoon in India. Je leest over hoe ze arts wordt en alles moet leren. Ze heeft heel ...”»
Khim heeft een recensie geschreven over 1953 door Rik Launspach. “Je bent getuige van een zoektocht onder onmogelijke en verwoestende omstandigheden. 1953 is een boek dat je in zijn greep houdt tot de laatste bladzijde. Je bel...”»
Khim heeft een recensie geschreven over 2012 - De ziel in de meesterjaren door U. Kretzschmar. “Was een goed boek. Veel dingen wist ik al. Vind het jammer want het boek heeft niet veel met 2012 te maken. Het zijn eigenlijk alleen spirituele vragen over reï...”»
Khim heeft een recensie geschreven over 11 September door Onbekend. “Goed informatief boek. Je leest over de gebeurtenissen, personen die in het WTC hebben gewerkt en het hebben overleefd, over hoe het verder met hun gaat. Over d...”»
toorntje heeft een recensie geschreven over Déjà vu door Esther Verhoef. “Het was niet één van haar beste boeken,toch leest het wel zo lekker weg dat ik toch fan van haar boeken blijf.
Deze vond ik iets minder omdat het einde zo afgez...”»
Khim heeft een recensie geschreven over De schoenenclub door Beth Harbison. “Leuk, luchtig boek om te lezen. Sommige stukken zijn een beetje saai, maar dan opeens verandert het plot en wil je verder lezen en kun je niet meer stoppen. Het...”»
Ageeth heeft een recensie geschreven over Het dertiende sterrenbeeld door Unni Lindell. “Ik ben erg verrast door dit boek,het verhaal op zich is als iedere andere thriller maar ik vond de manier waarop de personages tot leven kwamen en erg realistis...”»
Khim heeft een recensie geschreven over Levenslessen door M. Schwartz. “Mooi boek om te lezen. Rust straalt ervan af. Morrie schrijft dit boek over hoe hij met zijn ziekte omgaat en hoe je er zelf mee om kunt gaan. Veel wijsheid en ...”»
Khim heeft een recensie geschreven over Zwarte vlucht door Lin Anderson. “Was een heel goed boek. Personen worden goed omschreven, plot loopt lekker en je wordt letterlijk en figuurlijk in het verhaal gezogen.”»
Cynthia heeft een recensie geschreven over Herinneringen door E. Goudge. “Wat een prachtige roman! Al vanaf het begin word je door de aangrijpende verhalen van de drie zussen het boek ingezogen en dat blijft eigenlijk zo tot je aan he...”»