Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kim heeft een recensie geschreven over De erfenis door Connie Palmen. “Dit dunne boekje lijkt voorwerk te zijn voor een grotere roman. Het verhaal lijkt niet af te zijn. Desondanks is het goed geschreven en prettig om te lezen.”»
Kim heeft een recensie geschreven over Een kleine filosofie van de moord door Connie Palmen. “Een dun boekje, maar best lastig om door te komen. De voorbeelden die Connie Palmen geeft zijn interessant, maar redelijk gedateerd. Hierdoor is het voor jonger...”»
toorntje heeft een recensie geschreven over Je blijft door Anna Drijver. “Dit boek verdiend voor mij eigenlijk 3,5 punten maar dat ging niet vandaar dus 3.
Ik had in het begin van dit boek echt zoiets van ,beetje vreemd allemaal.
Maar...”»
Emmy heeft een recensie geschreven over Onder druk door Escober. “De boeken van Esther Verhoef solo blijven toch favoriet, maar de "Escobers" moet je als thriller-fan toch wel gelezen hebben ;-). De verhalen zijn wat rauwer en...”»
Emmy heeft een recensie geschreven over Het bosgraf door Simone van der Vlugt. “Ontzettend goed verhaal! Meer kan ik er niet over kwijt, daar was het te kort voor. ”»
Emmy heeft een recensie geschreven over Callgirl van de jetset door Tracy Quan. “Ik kwam dit boek bij toeval tegen op de E-reader. Ik zocht even iets luchtigers voor tussendoor. En luchtig was het. Veel (bizarre) sex (met voornamelijk viagra...”»
Karin heeft een recensie geschreven over Durf! door Seth Godin. “Ik ben gisteren begonnen in dit boek. Op het Lifehacking clubprikbord schreef ik al:
De eerste pagina's beloven veel moois.
Eigenlijk zou ik het nu al moeten w...”»
Mark heeft een recensie geschreven over Ritus door Markus Heitz. “Heerlijk boek. Ik zag een beetje op tegen de voor de hand liggende beschrijvingen van de weerwolven, maar die waren origineel en erg beeldend beschreven. Een le...”»
Andries heeft een recensie geschreven over De afstammeling door Almar Otten. “De Afstammeling door Almar Otten wordt op de kaft in een quote geprezen als de Da Vinci Code aan de IJssel. Nu ik beide boeken uit heb, moet ik zeggen dat ik me...”»
Marian heeft een recensie geschreven over Verboden & Verbannen door James Clemens. “Als je van fantasy houd is dit een aanrader. Op onnavolgbare wijze verhaalt james clement in deze cyclus in vijf delen van de avonturen van een jonge vrouw in h...”»