Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
sirog heeft een recensie geschreven over Dodenakker door Sabine Thiesler. “Het boek kon me maar matig bekoren, ook omdat je vanaf de eerste pagina wist wie de dader was, en dat het maar een kwestie van tijd was dat het zou uitkomen. I...”»
George heeft een recensie geschreven over De wijsheid van vogels door T. Birkhead. “Een prachtig boek voor liefhebbers van vogels. Maar ook voor hen die meer willen weten over de evolutie en de processen in de natuur. Waarom zingen vogels? Hoe ...”»
Matzy heeft een recensie geschreven over Zwanenroof door Elisabeth Kostova. “Hoewel het boek mij wel bleef boeien, heeft het wel erg veel pagina's nodig. Had wel iets korter gekund. Het verhaal blijft bijzonder.”»
Roxyfloxsy heeft een recensie geschreven over Brandbaar door Jane Casey. “Boeiend, maar soms wat langdradig boek. Ik vermoedde al heel snel wie de dader was en bleek dat juist te hebben. Dat maakt het boek niet minder leuk maar anders...”»
Zira heeft een recensie geschreven over Hellsing 09 door Kohta Hirano. “Deze manga vol 9 en 10 vandaag gekocht ^^
Heb nu mijn hele Hellsing serie compleet.
Deze serie is echt super !!
Veel beter dan de anime. Mooi getekend, goe...”»
Zira heeft een recensie geschreven over De wildernis in door Erin Hunter. “Warrior cats is een geweldige serie. ^^ Het zijn eigenlijk kinderboeken maar ik lees ze ook allemaal. Het verhaal is leuk en spannend geschreven en (het klinkt ...”»
Wijnand heeft een recensie geschreven over Magier door Trudi Canavan. “Het tweede deel uit een serie van drie.
In dit deel volg je weer de hoofdpersonen die ook een grote rol speelden in het eerste deel.
Mar er zitten ook weer een ...”»