Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zwart-wit Verliefd worden is geen optie! Gillian King, auteur van onder meer Zestig dagen en O, o, Olivia, schrijft met Zwart-wit opnieuw een chicklit die je in één ... »
Geloof me maar Twee kampen, twee verhalen: wie spreekt de waarheid?Twintiger June gaat terug naar haar tienerjaren als ze haar jeugdliefde Julius na vele jaren weer tegen h... »
O, o, Olivia Wakker worden naast een vreemde: het is de nachtmerrie van elke vrouw. Dit overkomt Olivia, die na een onenightstand geen idee heeft met wie ze nu eigenlijk ... »
Alles of niets! Alles of niets! is een gelaagde feelgoodroman van topauteur Gillian King. Leef mee met Nikki, die in de trein de aantrekkelijke Thijs ontmoet. Ze is op slag ... »
Als ik je weer zie <em>Als ik je weer zie</em> is ontroerende realistische feelgood, van tweevoudig winnaar Feelgood van het Jaar Gillian King.
Lieve Jens Lieve heeft al jaren een oogje op Jens, maar wacht op het goede moment om daar iets mee te doen. Als dat moment eindelijk aanbreekt, is Aniek haar voor. Daar... »
Zwart-wit Verliefd worden is geen optie... Elin is op zoek naar werk, niet naar een relatie. Vicky is achttien jaar jong en volkomen onbezonnen. Nick is bijzonder aant... »
Billy heeft het flierfluitersyndroom. Haar vriendinnen wonen samen, krijgen kinderen en hebben e... »
O, o, Olivia <i>O, o, Olivia</i> van Gillian King is een humorvolle en herkenbare feelgoodroman over Olivia, die na een dronken onenightstand in een nachtmerrie belandt. ... »
Summer cocktail Neem een scheutje zon, giet er romantiek overheen en maak het af met een flinke dosis humor. Geef zeven ervaren cocktailauteurs deze opdracht, even schudden,... »