Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
sirog heeft een recensie geschreven over Lokvogel door Ann Cleeves. “Drie vrouwen werken aan een milieu project in het noorden van Engeland. In dit onherbergzame gebied zijn ze op elkaar aangewezen, maar geen van hen speelt open ...”»
Anobii heeft een recensie geschreven over Vlammen door Suzanne Collins. “De Hongerspelen deel 2. Ik had het eerste deel heel snel uit en was echt weg van het boek. Daarom meteen in het tweede deel begonnen. Waarom mensen het 2e boek ...”»
toorntje heeft een recensie geschreven over Ver bij jou vandaan door Lynn Austin. “Weer een prachtig boek van Lynn Austin,ze heeft zo'n prettige schrijfstijl en haar boeken raken je op één of andere manier of je het zelf beleefd.
Een hele zwar...”»
José heeft een recensie geschreven over Mr. Peanut door Adam Ross. “Op zich wel goed geschreven, maar toch mis ik de spanning, ik kom niet echt in de verhalen en alles is te beschrijvend, ik heb hem niet uitgelezen
”»
Anobii heeft een recensie geschreven over Nieuwe buren door Saskia Noort. “Erg mooi boek, alleen op het einde jammer van de muziekteksten maar misschien spreekt dit iemand anders wel erg veel aan. Zoals de meeste boeken van deze auteur...”»
bibi_92 : En wanneer komt die uit ? ben benieuwd om te lezen
Saskia Schouten: Ja, daar wacht ik ook al heel lang op. Ik hoop dit jaar, maar ik heb echt geen idee. Het ligt al een paar jaar bij de uitgever.
bibi_92 : ehm haha jammer nou dan maar afwachten he !!! zie het van zelf wel verschijnen haha
Saskia Schouten: Ja, je hoort het wel!
José heeft een recensie geschreven over Nieuwe buren door Saskia Noort. “Boek uit, op het einde vond ik het beetje te langdrdig worden met name de muziekteksten die gebruikt werd.”»
bibi_92 heeft een recensie geschreven over Schrijversliefde door Saskia Schouten. “het boek met heel veel plerzier gelezen net als haar andere 2 boeken . het blijft hangen en je komt er makkelijk door heen en het verhaal raakt je .
Saskia Schouten: De uitgever had geen geld meer en uitgeverij Scholten geeft het uit in januari 2017. Het boek heeft een prachtige omslag en er wordt veel reclame voor gemaakt.
Emmy heeft een recensie geschreven over De nacht gaat voorbij door V. Blumenthal. “"De nacht gaat voorbij" van Valerie Rosenthal is werkelijk een prachtig boek!!! Hoe ze toewerkt naar de ontknoping van de vermissing van de man, vindt ik zo kna...”»