Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
toorntje heeft een recensie geschreven over Welkom in Virgin River door Robyn Carr. “Deel 2 van de Virgin River serie,ook deze was weer erg mooi,je leert de mensen steeds beter kennen en ik vond dat zelfs in dit boek nog meer gebeurde als in dee...”»
ger heeft een recensie geschreven over Dochter van Isfahan door Anita Amirrezvani. “echt een aanrader hoor makkelijk te lezen en heel goed van inhoud ,ik geef het een dikke 10,groetjes ger menten”»
ger heeft een recensie geschreven over Wilde zwanen door Jung Chang. “ik heb het al gelezen en vond het heel intersand hoor echt de moeite waard voor te lezen echt een aanrader hoor ik geef het een 10,groetjes ger menten”»
George heeft een recensie geschreven over Liza door Ivan Toergenjev. “Rond 1840 komt het leven van de eenzame edelman Fedor Lavretzky in een stroomversnelling. Hij wordt op slag verliefd op Varvara. Zij is elegant, welgemanierd, g...”»
ivizonnetje heeft een recensie geschreven over De verdwenen Jozef door Elizabeth George. “In het begin moest ik me goed concentreren op de veelheid aan personages. Maar het plot had ik zeker niet verwacht.”»
ivizonnetje heeft een recensie geschreven over De madonna van Saronno door Marina Fiorato. “Een van mijn nieuwe favoriete schrijfsters. Wederom een prachtig historische roman. Het omschrijft de dramatiek van een jonge weduwe die eenzaam achterblijft wa...”»
ivizonnetje heeft een recensie geschreven over Wilde bloemen door Kimberley Freeman. “Prachtige historische roman over een jonge vrouw die vanuit glasgow naar australie gaat met haar minnaar.Wanner zij komt te overlijden laat zij haar eerste huis...”»
Vincent heeft een recensie geschreven over Nooit ziek geweest door Nico Dijkshoorn. “Klaas is de vader van Nico, maar Klaas is vooral een narcist en een egoïst. Alles moet op zijn manier, zodat hij in zijn element kan zijn en de populaire, getap...”»
Vincent heeft een recensie geschreven over Beste vriend door Robert Vuijsje. “Als het de bedoeling van de schrijver was om hoofdpersoon Sam als een ontzettend vervelend figuur neer te zetten, dan is dat gelukt. Het probleem is alleen: als...”»