Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mel heeft een recensie geschreven over Met fluwelen pootjes door Bret Witter & Vicki Myron. “Wat een mooi en ontroerend verhaal over een katje dat word gevonden in de inlever sluis van de bibliotheek en daarna de levens van vele mensen veranderd een ver...”»
Mel heeft een recensie geschreven over De tovenaar op het witte paard door Shanna Swendson. “Toen ik de achter kant van dit boek las , dacht ik ojee wel een kinderlijk verhaal . Ik had het boek van mijn oma gekregen . Maar toen ik er eenmaal aan begon w...”»
Moony heeft een recensie geschreven over Fallen door Lauren Kate. “Dit boek lag al een tijdje op de plank te wachten om gelezen te worden, maar zoals bij zoveel boeken schuift het steeds door omdat er weer iets anders leuks voo...”»
Moony heeft een recensie geschreven over Chemical Garden Trilogie 03 Verbreken door Lauren DeStefano. “Naar het slotdeel heb ik uitgekeken, vanaf het moment dat ik de laatste bladzijde van deel II had gelezen. Want dat deel had zo’n afsluiting van “en waar is het...”»
Eric heeft een recensie geschreven over Het Evenwicht door Martin Bril. “Het Evenwicht is eigenlijk te pijnlijk om te lezen. Het is een boek waarin Martin Bril de lezers meeneemt op zijn laatste dagen, weken, maanden in zijn leven me...”»
Vanessa heeft een recensie geschreven over Stad van Vuur door Cassandra Clare. “In deze deel komt heel veel mysteries naar boven en komen uit.
Valentijn gaat dood.
Jace en Clary geen broer en zus.
Simon blijft een vampier.
En iemand komt ui...”»
Vanessa heeft een recensie geschreven over The Twilight Saga Box Set door Stephanie Meyer. “Tja de films waren geweldig behalve de laatste deel die viel erg tegen.
De boeken heb ik met plezier vanaf het begin tot het eind gelezen, geweldige schrijfster...”»
Vanessa heeft een recensie geschreven over Haar naam was Sarah door Tatiana de Rosnay. “Ik vind het heel aangrijpend verhaal was moeilijk om de omschakeling te maken van de heden en het verleden zeer verwarrend.
De film heeft me beter inzicht van h...”»
Vanessa heeft een recensie geschreven over Het Achterhuis door Anne Frank. “Vaak herlezen,
Moest het op school lezen vind dat ook terecht alle scholen moeten deze vreselijke geschiedenis mee geven.
Het is echt een boek wat je erg aangri...”»