Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Elisabeth heeft een recensie geschreven over Gangreen door Jef Geeraerts. “Gewoon niet zo aangenaam om lezen... Als staat in 'één zin' geschreven. Vond ik wel wat irritant. Na een tijdje begint het te vervelen. Maar wie ben ik om dat t...”»
Greet heeft een recensie geschreven over Zwart-wit door Gillian King. “Een speelse cover met weinig kleur maar met de rode highlights zeer mooi. Fijn en stijlvol, beetje flirterig speels. Het rode komt ook weer terug aan de binnenk...”»
Moony heeft een recensie geschreven over Lieve hart! door Janine van der Hulst-Veerman. “Dit boek mocht ik voor het leespanel van Boeklezers.nl lezen. Het trok me met name aan omdat dit een historisch boek is over Nederland en het speelt zich af ron...”»
Elisabeth heeft een recensie geschreven over Stupeur Et Tremblements door am, Amélie Nothomb & Amlie Nothomb. “Heel leuk debuut. Een boek in het Frans lezen is iets moeilijker, zelf al gebruik je de taal dagelijks... Dit boek bevat ook nog geen hoofdstukken wat het lezen...”»
Elisabeth heeft een recensie geschreven over Ben je ervaren? door W. Sutcliffe. “Fantastisch! Echt zeer herkenbaar. Supergrappig ook. Een beetje een parodie op alle backpackers die 'zo veel en zo speciaal mogelijk' willen reizen. BEschrijft ...”»
Elisabeth heeft een recensie geschreven over De avonden door Gerard Reve. “Een klassieker maar toch nog zeer herkenbaar; Verveelt geen moment. En je komt belezen over ;-)”»
Elisabeth heeft een recensie geschreven over De man die werk vond door Herman Brusselmans. “Zalig boek! Als ik me niet vergis was dit zijn debuut. Het boek geeft op grappige en herkenbare wijze de verveling toe die toeslaat bij een jonge kerel die aan ...”»