Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Welkom in Nederland door Wine Baljet In dit boek vertellen 7 migranten over hun komst naar Nederland. De interviews zijn in eenvoudig Nederlands geschreven, waardoor de teksten geschikt zijn voor m... »
Geheime gangen door Bies van Ede Witold is op zoek naar een verdwenen schilderij van Rembrandt. Het zat in een kist die lang geleden is gestolen in Polen. Witold wil dat Paul hem helpt. Ze make... »
Wie is die Poolse jongen door Arend van Dam Witold is op zoek naar een verdwenen schilderij van Rembrandt. Het zat in eenkist die lang geleden is gestolen in Polen. Witold wil dat Paul hem helpt. Zemaken ... »
De ruimtereis door Marian Hoefnagel Michael wint een bijzondere prijs: drie dagen in een internationaal ruimtestation. Maar de spaceshuttle voor de terugreis is te laat...In de reeks Boeken boeien... »
Rode laarzen door Helene Bakker Jacco voelt zich niet meer thuis in zijn buurt, waar veel buitenlanders wonen. Maar dan leert hij een meisje met rode laarzen kennen...In de reeks Boeken boeien... »