Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hoe word ik cooler dan cool door Sean Taylor In de speeltuin ontdekken een aantal dieren een zonnebril. Om de beurt zetten de kat, de kaketoe en het varken de bril op en voelen zich ongelofelijk cool. Zo c... »
Wat is Kerstmis, mama? door Tom Booth <p>Het is kerstavond. De kleine eekhoorn heeft een grote vraag. ‘Wat is Kerstmis, mama?’ Zijn moeder vertelt hem dat Kerstmis veel dingen is. Wanneer ze samen d... »
Ster door Leonie Biset-Lagaune <P>Broer & Zus zijn verdrietig. Ze willen niet op vakantie vertrekken, want Ster kan niet mee. </P><P>In Ster tonen Leonie Lagaune en Els Decaluwe hoe je in all... »
Ik heb wél een mammoet gezien! door Alex Willmore <p>Welkom op Antarctica, waar een bende avontuurlijke onderzoekers een studie maakt van pinguïns. </p><p>Pinguïns. Pinguïns. Pinguïns. Zo veel pinguïns…</p><p>M... »
De schoeinsjte kestdag van Rudy door Kathleen Amant <p>‘t Es weiral bekanst kestdag. Aal de biestige kammerotjes zen schampavie d’n hof af ver de Kestmaan t’ helpen mé pakskes te mauken en ba de kingeren te bring... »
En nu naar bed door Britta Teckentrup De blaadjes vallen van de bomen, en ’s avonds wordt het al behoorlijk koud. Mama beer weet dan: het is bijna tijd voor de winterslaap. Maar de kleine beer wil e... »
Heb jij misschien Dinosaurus gezien? door David Barrow <p>In dit langverwachte vervolg op het veelbekroonde 'Heb jij misschien Olifant gezien?' zijn het jongetje, de hond en de olifant op zoek naar een nieuwe vriend... »