Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zitten, de praktijk van Zen door Nico Tydeman Het zitten op een kussentje is de basis voor bijna alle vormen van meditatie. In het zenboeddhisme vormt dit zitten zazen het uitgangspunt van de praktijk van o... »
Een bron van kracht door S.P. Thoele Meditaties voor vrouwen die hun eigen kracht willen versterken
Steady-seller terug in een fraaie uitvoering
Sue Patton Thoele, die met haar nieuwste boek Vrou... »
Wandelen in vreugde door Thich Nhat Hanh In Wandelen in vreugde reikt Thich Nhat Hanh eenvoudige oefeningen aan voor wandelmeditatie, het genieten van elke stap, elke ademhaling, de blauwe lucht, het u... »
Lach-meditatie door D. Sutorius schaterend naar het paradijs in je buik... »
Meditatiehoudingen door W. Johnson aanwijzingen voor meditaties van alle tradities... »
De mystiek van het Tibetaans boeddhisme door A. Govinda & G. Grasman In De mystiek van het Tibetaanse boeddhisme beschrijft hij de meest wezenluke aspekten van het Tibetaans boeddhisme. Gebaseerd op de mantra Om Mani Padme Hum ve... »
Meditatie door A. Gardner een praktische studie met oefeningen. Lotusreeks.... »