Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Onvermijdelijke kus door Naima Simone Plan A gaat het niet worden… maar is er ook een plan B?
Leontyne Dennison heeft even geen relatie. Dat vindt ze wel prima, want dan kan ze zich volle... »
Dit waren leuke tijden door Elie Braet Iedereen vindt het leuk om de voorouders van hun eigen familie te kennen en om te weten wat ze destijds hebben betekend, want dat is wat blijkbaar telt om je ei... »
Als de liefde een kans krijgt door Julia Burgers-Drost GROTE LETTER UITGAVE<br/><br/>Door een erfenis belandt de werkloze bezigheids¬therapeute Marleen op een boerderij met bejaar¬de bewoners. <br/>In het verhaal wo... »
Vraagtekens door Marian Zuiderveld In Vraagtekens vertelt Marian met passie over haar bijzondere gezin. Aanvankelijk lijken haar twee dochters, Zima en Flora, gezond, maar dan komen de vraagteke... »
De Iepenhof omnibus door Gerda van Wageningen bevat: Een bruid voor de Iepenhof . Samen staan we sterk... »
Als chaos de gevestigde orde wordt door Rob Van Belle Bestaat er zoiets als ‘georganiseerde chaos’? Aangetrokken huisvriend en fotograaf Nicolao Kicsénco geraakt er hoe langer hoe meer van overtuigd dat het voor de... »