Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Individuele gespreksvoering door Frans Brinkman Het gesprek is het belangrijkste instrument van hulpverleners. In het professioneel handelen is wel een ander soort gespreksvoering nodig dan wanneer we praten ... »
Samen bouwen 2.0 door Anjo van Hout, Kitty Felix & Rosalie Metze Van burgers wordt steeds vaker verwacht dat zij actief participeren in de samenleving, de regie in eigen hand nemen, hun netwerk inschakelen daar waar nodig en ... »
Het woord aan de verbeelding door Jan van Rosmalen Het woord aan de verbeelding gaat over de mogelijkheden van spel en kunstzinnige media voor het sociaalagogisch werk. In het boek worden de mogelijkheid van het... »
Rijk Nederland door DaniĆ«lle Velland Ook al behoren we tot de rijkste landen van de wereld, er heerst veel armoede in ons eigen land. Of je het gelooft of niet: er zijn mensen in Nederland die in a... »
Weet wat je doet door StudentsOnly Dit is het e-book uittreksel behorend bij het boek 'Weet wat je doet: Theorie en praktijk van de beroepshouding bij begeleiden' (3e druk; ISBN 9024414121 ) van ... »