Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Commercieel management door Barend Bakkenes, Marycke Jansen & Piet Mathôt Hoe zet je jouw bedrijf goed op de kaart? En hoe blijf je de concurrentie voor? Deze onderwerpen worden in dit bronnenboek beschreven, maar ook inkoop- en voorr... »
Starten van een eigen horecabedrijf door Arjen Appel, Hans Veelers & Marycke Jansen Wat komt er allemaal kijken bij het starten van een eigen horecabedrijf? Dit bronnenboek behandelt onder andere het ondernemingsplan, wet- en regelgeving en tre... »
Personeelsmanagement door Arjen Appel, Hans Veelers & Piet Mathôt Alle facetten van personeelsmanagement komen in dit bronnenboek aan bod: van het werven en selecteren tot het begeleiden van personeel.Het bronnenboek spitst zi... »
Financieel management door Barend Bakkenes Winst maken, daar draait het om voor iedere horecaondernemer. In dit bronnenboek komen alle aspecten van financieel management aan bod. Ook basisboekhouden en b... »
mbo niveau 2 door R. Mulder & S. Kuipers Het ParTie-werkboek is het uitgangspunt. Dit is een map met modules waarin allerlei opdrachten zijn gerangschikt in parties. <br/><br/>De indeling van de partie... »