Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Met de NZH-bus onderweg door Wim Vink Hebt u vroeger wel eens met een bus van de NZH meegereden? Naar uw werk, met de voetbalclub, naar het zwembad of op schoolreisje? Of bent u zelf chauffeur op de... »
Kleintjes in crisistijd door Thijs van der Zanden Dit boek beschrijft de geschiedenis van de compacte Citroëns die tussen 1975 en 1985 verschenen: de LN, LNA, Visa, Oltcit, Axel en de van de Visa afgeleide best... »
Why I drive Porsche door Ivo Verschuuren Fotograaf Ivo Verschuuren is altijd op zoek naar het verhaal achter de foto. Of, zoals in dit geval, nieuwsgierig naar de mens achter de Porsche. Hij besloot de... »
FTF, legendarische vrachtwagens van de firma Floor door Raymond Beekman Naast het produceren van opleggers en aanhangwagens, assembleerde het bedrijf Floor's Handel en Industrie BV in het Gelderse Wijchen zijn eigen vrachtwagenmerk,... »
De auto ad rem door Frank van der Heul Zo lang als de automobiel bestaat, hebben de makers klanten geworven door reclame. Tegenwoordig veelal via de televisie, maar in vroeger dagen door betrouwbaarh... »
De auto ad rem door Frank van der Heul Zo lang als de automobiel bestaat, hebben de makers klanten geworven door reclame. Tegenwoordig veelal via de televisie, maar in vroeger dagen door betrouwbaarh... »
Alle auto's door Henri Stolwijk Alle auto's is al jarenlang het meest handzame auto-jaarboek.Ook de nieuwste versie van dit auto-jaarboek, geheel in kleur, biedt binnen het bekende, compacte f... »