Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Friendaholic door Elizabeth Day <p>In onze maatschappij zien we romantische liefde als het hoogst haalbare. Maar zijn vriendschappen niet minstens zo belangrijk, of zelfs belangrijker? Waarom ... »
Over leven door Isa Hoes <p>De veerkracht van Isa Hoes wordt opnieuw op de proef gesteld: ze ontdekt een knobbeltje in haar borst. Dit is haar persoonlijke, waargebeurde verhaal.</p><p>... »
Darwin, Wallace en de anderen door Alexander Reeuwijk De planken van de Amsterdamse Artis Bibliotheek staan vol met uiterst zeldzame en belanghebbende natuurhistorische werken. Eerste drukken van het werk van Charl... »
Tijd door Guido Tonelli Onze tijd is al eeuwen omgeven door mysterie – en niet alleenvoor natuurkundigen. Stroomt de tijd of staat hij stil? Hoe kan de tijdvertraagd worden door zwaart... »
Blits! door Wim Daniëls Met ‘Kom van dat dak af ’, de grote hit van Peter Koelewijn, begonnen de roerige jaren zestig in Nederland. Vanuit Amerika was ‘tupperware’ in aantocht en daarm... »