Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Back to basics in leiderschap door Michel de Coster <P>Leidinggeven is een vak.</P><P>Je wordt het vanaf de dag dat je een groep mensen, een team experten gaat aansturen. Die dag stop je zelf met expert te zijn e... »
Clean language door Madelon Sinnige & Michael Oskam Stel je weleens een vraag aan iemand, waarvan je gelijk al bedenkt dat het geen goede vraag is? Tien tegen één dat deze vraag een eigen aanname, suggestie of vo... »
Wat wil je écht? door Sandra Klijn <p style="font-weight: 400;"><strong>Zit je vast in een energievretende baan en vraag je jezelf af: wat wil ik nu écht?</strong></p><p style="font-weight: 400;"... »
Ieder zijn rouw door Ellen Dreezens Een toegankelijk boek dat het ongemakkelijke onderwerp van rouw behapbaar maakt voor coaches.Mensen die rouwen hebben soms het gevoel te verdrinken in alle emot... »
Beheers je! door Jobbeke de Jong Beheers je! maakt de grootste valkuilen van (team)begeleiders inzichtelijk. Daarbij gaat het verder dan alle boeken over teams, samenwerking en groepsdynamica. ... »
Leider zijn in dialoog door Hartger Wassink Er zijn als LeiderMet dit gedeelte van het boek wil ik ideeën die je hebt over organisatie, leiderschap en samenwerken door elkaar schudden en binnenstebuiten k... »
Hoe demotiveer ik mijn medewerkers door Linda Algra Dit boekje is bedoeld voor leidinggevenden die net starten of leidinggevenden die al te veel op hun routine zijn gaan drijven, om zich bewust te worden wat voor... »