Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Van het varken door Stéphane Reynaud Van het varken
‘Van het varken’ is bijzonder. Het is een kookboek, maar ook een boek dat veel m vertelt over het varken. En over de mensen die met liefde m... »
De Kleine Camping Keuken door A. van Saan & C. Haas Het buitenleven is goed voor de eetlust, maar je hebt natuurlijk geen zin om uitgebreid te kokkerellen. Met dit robuuste kookboek kun je snel en met weinig midd... »
Fruit in de keuken door B. Clover & Brian Glover van voorgerecht tot dessert... »
Altijd lekker door Bill Granger de man in de keuken is terug... »
Hoe versier ik een lekker koekje door Peggy Porschen Verrukkelijke bakrecepten voor allerhande cakes taarten en koekjes. Met duidelijke stapvoorstap beschrijvingen zodat ook onervaren bakkers succes kunnen boeken... »
Hét Kookboek voor je peuter door M. van Klaveren Het eerste deel in een nieuwe Kinderen-kookboekenserie: het kookboek voor peuters. Peuters zijn lastige eters. Wat hebben ze nu precies nodig op een dag? Hoe zo... »
40 x Spaans door A.L. Kruyd -Aneas & Tal Maes heerlijk authentieke recepten, van tapas tot toetje, eenvoudig en snel te bereiden... »
Marokkaans door Tal Maes 40 lekkere recepten uit Marokko... »