Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ter plekke door Joep Schreuder <p>Van kleedruimtes en privéjets tot de Braziliaanse tropen, van hotellobby’s en dakterrassen tot bij de voetballers thuis: sportjournalist Joep Schreuder neemt... »
Hard gras door In Hard gras 102 wederom een artikel van Carolina Trujillo. Ze had ons hart al gestolen met een verhaal over haar vriendje Suárez, opa Píriz en de Aap Gambetta.... »
Schiemanswerk door Des Pawson des Pawsons knopen receptenboek. Altijd al een deurmat willen knopen, je eigen stootwillen willen breien...... »
De rode lantaarn door Max Leonard Met een voorwoord van Frank Heinen:'Wielrennen is de sport van de hoop. Hoop doet fietsen.<em> De Rode Lantaarn</em> is dan ook geen boek over verlies, maar ove... »
140 jaar rood en wit door Dirk Willocx, Guido Breda & Michel Schepers 140 jaar rood en wit is een lexicon geworden waarin alle spelers werden opgenomen die tussen 1880 en de bekerfinale van 2020 minstens één wedstrijd speelden in ... »
Pieter van den Hoogenband door H. Vandeweghe Pieter van den Hoogenband is de beste Nederlandse olympische sporter ooit, een begrip in Nederland en in de internationale zwemwereld, maar tegelijk ook een bee... »