Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een liefde in Auschwitz door Keren Blankfeld <p>Een indrukwekkende combinatie van kampgetuigenis en liefdesverhaal: het waargebeurde verhaal van David Wisnia en Helen Spitzer, die verliefd werden in Auschw... »
Maak er iets moois van! door Gidon Lev & Julie Gray In Maak er iets moois van</em> deelt Gidon Lev, een overlevende van de Holocaust, zijn levensverhaal. Hij zat vier jaar lang gevangen in concentratiekamp Theres... »
Morgen vertel ik alles door Job van Ballegoijen de Jong Zes jaar lang was Job van Ballegoijen de Jong een schijnstudent. Uit angst zijn omgeving teleur te stellen loog hij het ene na het andere behaalde tentamen bij ... »
Als je het even niet meer ziet door Jurjen Van Houwelingen <p>In <em>Als je het even niet meer ziet</em> neemt voormalig succesvol ondernemer Jurjen van Houwelingen je mee in zijn persoonlijke reis. In 2017 werd Jurjen ... »
De oorlog die mijn ouders niet hoorden door Johannes Krane <p><em>De oorlog die mijn ouders niet hoorden </em>is het persoonlijk document van de inmiddels 88-jarige Johannes Krane over leven onder Duitse bezetting. De v... »