Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het leven is een...? door José Poncin De gedichten en verhalen nemen je mee in de wereld van de auteur, haar ouders en alles wat haar bezighoudt. De inhoud van het boek is heel divers. Helaas is haa... »
Verloren in verlangen door Mirko Petrovic Poëzie is vandaag de dag meer dan ooit nodig. Niet omdat gedichten complexe teksten zijn die hun betekenis moeilijk prijsgeven en gesofisticeerde analyses verei... »
Eldorado door J.J. Slauerhoff De dichtbundel Eldorado van Jan Jacob Slauerhoff draait om een diep verlangen naar een onbereikbaar ideaal—een soort mythisch paradijs dat nooit echt gevonden w... »
Wanneer ik vleugels krijg... door Rianne Daniëls Wanneer ik vleugels krijg is een bundel voor wie zoekt naar woorden wanneer stilte te zwaar voelt. Deze gedichten nemen je mee langs rouw en herinnering, trouw ... »
Over('t)leven door Fleur Hendriks Fleur en Lobke, beiden hersteld van een eetstoornis, willen mensen stimuleren om over hun gevoelens te praten. Ze weten hoe moeilijk het kan zijn om gevoelens t... »
De plek waar jij eindigt en ik begin door Elisabeth Lewakabessy Met weinig woorden in korte gedichten opent ‘De plek waar jij eindigt en ik begin’ een wereld van beelden en gevoelens die blijven hangen. De gedichten bewegen ... »
In de Tegenstroom door Paul Schampaert Deze gedichten nemen de lezer mee naar zijn toekomst. Er wordt tegen de stroom van het leven in geroeid en tegen de etiquette van de poëzie gezondigd. Wie de ve... »
Vorm krijgt stem door Poëzie Van Jonathan Goddyn Beelden van Annie De Grande Kunst kent vele vormen. Twee ervan, de beeldende en de geschreven kunst, zijn zo oud als de moderne mens zelf. Apart zijn zo subjectief te interpreteren. Beeld ... »
Op zoek naar jezelf door Dieuwke 'Op zoek naar jezelf' is een zelfhulpbundel met daarin gedichten die velen aan zullen spreken. Een laagdrempelige manier om dingen te verwerken wanneer jij eraa... »