Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zaida door Anne Cuneo Zaïda, een meisje uit de betere kringen van de negentiende-eeuwse Engelse samenleving, moet trouwen met een goede partij. Ze wordt echter verliefd op de schilder Basil Tatley en vertrekt met hem naar Frankrijk. Zaïda besluit medicijnen te gaan studeren aan een van de weinige universiteiten die vrouwen toelaten. »
Petropolis door A. Ulinich In her stunning debut novel Anya Ulinich delivers a funny and unforgettablestory of a Russian mailorder bride trying to find her place in America. Afterlosing her father her boyfriend and her baby Sasha Goldberg decides thatgetting herself to the United States is the surest path to deliverance. »
In mijn dromen door S. Gruen Misschien is het haar aankomende veertigste verjaardag… of de nieuwe vrouw van haar ex die net een baby heeft gekregen… of Eva, haar rebelse tienerdochter. ... »
Thuis in Virgin River door R. Carr Het enige wat Melinda Monroe wil is weg. Weg uit Los Angeles, waar het leven druk is en gecompliceerd en alles haar herinnert aan Mark - haar overleden man. In een opwelling reageert ze op een advertentie waarin gevraagd wordt naar een verpleeg- en verloskundige voor Virgin River, een klein dorpje in Californië. »
Nachtzwemmen door Hagar Peeters Als haar zus om het leven komt op Bali, onderneemt Katie dezelfde reis om erachter te komen wat er zich op dit paradijselijke eiland heeft afgespeeld...
Gestrand door Tracey Garvis Graves Spanning en romantiek op een onbewoond eilandAnna Emerson vertrekt met T.J. Callahan naar de Malediven, naar het zomerhuis van zijn familie, waar ze de zestienj... »
Lieveling door Kim van Kooten & Pauline Barendregt <p>Een van de sterkste en meest gedurfde debuten die ik ooit heb gelezen. Dit verhaal over misbruik en veerkracht is zowel hartverwarmend als ondraaglijk, zowel... »
Schone kunsten door Corine Hartman Schone kunsten
CORINE HARTMAN
Het lukt haar zowaar af en toe om echt te genieten. En te vergeten. Op zo’n moment, met Simone, voelt ze zich bijna weer zo vrij... »