Boek
Yorkshire terriërDit boek behandelt zowel de Yorkshire terriër als de Australian silky terriër, een ras dat van de Yorkshire terriër afstamt. De korte maar interessante ontstaansgeschiedenis van de Yorkshire terriër en de wat recentere van de Australian silky terriër zijn onder de loep genomen. De vachtverzorging komt in dit boek uiteraard uitgebreid aan de orde. Ook voor de eigenaars van hondjes met kort gehouden vachten zeer interessant.
De Yorkie is, zo klein en dapper als hij is, een heuse jachthond. De silky is juist geen jachthond en is zuiver ontwikkeld als gezelschapshondje. Dit boek geeft veel inzichten over de aard van deze leuke en vooral mooie hond.
De praktische opvoedtips in dit boek zijn gebaseerd op de regels binnen een roedel, zoals die zijn bestudeerd bij de wolf: de verre voorouder van onze hond.
Over voeding valt meer te weten dan u op het eerste gezicht zult denken. Nieuwe inzichten op dit gebied zijn in dit boek opgenomen. Ook treft u in dit boek zeer complete informatie aan over gezondheid en EHBO bij honden.
Een boek voor alle liefhebbers van de Yorkie en de silky terriër, zowel voor de ervaren eigenaar als voor hem of haar die nog heel veel over deze hond wil leren en vooral lezen. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.