Boek
Angela, een van Astrids beste vriendinnen gaat trouwen. Astrid is dol op trouwpartijen en ze biedt zich dan ook spontaan aan als weddingplanner. Algauw ontpopt Angela zich echter tot een echte bridezilla en keurt ze zowat alles wat Astrid met zorg heeft uitgekozen af. Astrid herkent haar anders zo levenslustige vriendin niet meer en boekt een reisje naar Mexico voor hun twee. Weg van alle huwelijksstress komt Angela inderdaad wat tot rust, tot ze plots spoorloos verdwijnt. Is Angela ontvoerd of heeft het te maken met haar pre-huwelijksstress?
'Weddingcake en bedrog' is het eerste boek in de reeks 'Out of Control' van Astrid Bryan. Astrid kan veel oplossen dankzij haar charmes, haar humor en haar groot incasseringsvermogen. Bovendien geeft haar nuchtere 'Vlaamse kijk' op de dingen haar een voetje voor in benarde situaties.
«
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.