Boek
Vragen rondom leven en dood
Alles wat leeft zal sterven. Dat is een onherroepelijk feit. Toch gaan we dit feit vaak uit de weg, zeker als het gaat om onze eigen sterfelijkheid of die van een dierbare.
Veel vragen worden acuut bij het sterven. Vragen over de zin van het leven en ons leven in het bijzonder, vragen hoe om te gaan met de emoties, het verdriet en de rouw van een afscheid. En vragen over praktische zaken. Of hoe onszelf voor te bereiden op ons eigen sterven. De ultieme vraag of er leven is na dit leven steekt dan ook de kop weer op. Al deze vragen staan meestal in scherp contrast met onze normale dagelijkse beslommeringen en zienswijze.
In dit boek worden deze belangrijke vraagstukken rondom leven, sterven en leven na de dood op een onafhankelijke en positief-kritische wijze belicht. Aan de orde komen onder meer:
- Wetenschappelijke, filosofische, esoterische en religieuze opvattingen over leven, dood en leven na de dood.
- Moderne bevindingen uit de parapsychologie.
- Bijna-dood-ervaringen.
- de Wetenschappelijke studie naar wedergeboorte.
- Praktische tips voor ouders van (jonge) kinderen over sterven en afscheid.
- Verdriet en rouw.
- Voorbereiding op het sterven.
Vragen rondom leven en dood werpt daarmee een helder licht op een gevoelig en belangrijk thema dat over het algemeen onderbelicht is in onze tijd. De auteur heeft zich gedurende meer dan 12 jaar in deze onderwerpen verdiept. Dit boek is het verslag van zijn bevindingen.
Moderne bevindingen en oude inzichten over het leven, sterven en het leven na de dood «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.