Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Thriller

- Thriller
 
 
 
 
 
(2)

Ik vond het een goed boek, maar niet geweldig. Ymke is getrouwd, en moeder van vier kinderen en dialoogschrijfster voor een soapserie. Die dialogen voor de soapserie bleven maar doorgaan in het boek. Die vond ik niet een aanvulling voor het verhaal. Sterker nog ik vond het afleiden van het verhaal. Als die waren weggelaten, kwam het boek naar mijn mening veel beter uit de verf.
De karakters van de kinderen waren wel goed uitgewerkt vond ik zelf en het was inderdaad ook spannend. Maar voor mij geen geweldige thriller. Dus meningen kunnen verschillen. Gelukkig maar!

Meer recensies